آنچه باید درباره ی ما بدانید

تیم طراحی ۲۳ بالای ۷سال رزومه طراحی دارد و با بیش از ۵۰۰۰تا کلینیک و سالن زیبایی و مابقی اصناف همکاری داشته
و با برند های معروفی همچون: ایکس بادی، میهابادی، کلینیک دکتر مجیدزاده، کلینیک سیب سرخ، دکتر مهدی عرفانی، سالن زیبایی آفرینا، سالن زیبایی گل سرخ، شرکت ال جی چم، هلدینگ حیات لند، باباجان هلدینگ، رنگارنگ(funglowing)، فست فود پیلوت، برسین فیلم و…. با افتخار همکاری داشته.

01
بهترین کیفیت

02
پایین ترین قیمت

03
رضایت مشتری

تیم بیست و سه با بيش از ١٠سال سابقه كار در زمينه طراحی و همكاری با بيش از ٥٠٠٠ كلينيك و سالن زيبايی و… برای راحتی سفارشات شما بر اساس وضعيت موجود بازار و شيوع ويروس كرونا كه تاثير زيادی بر كسب و كار شما داشته به اين تصميم رسيده كه تمامی كار هاي طراحی شما را با كمترين قيمت و بالا ترين كيفيت ممكن به صورت آنلاين دريافت كرده و طراحی های شما را با قيمت بسيار مناسب و به صرفه انجام دهد.

 

هدف از اين كار صرفا جهت كمك و حذف هزينه های كلان طراحی برای طرح های بی كيفيت و غير حرفه ای بوده كه كمك بسزايی در كسب و كار شما دارد است.
و ديگر هدف تیم بیست و سه كه در راستای راحتی شما ميباشد اين است كه شما ديگر هرروز نگران طراحی و ارائه محتوا نميباشيد زيرا شما در هنگام ثبت نام تمامی محتوا و اطلاعات لازم برای تمامی پست های ماهانه ی خود و… را برای ما ارسال كرده و طبق قرارداد روزانه براي شما طراحی و ارسال ميگردد.همچنين شما هر ماه دارای امتياز های خاصی ميباشید كه ميتوانيد بر اساس امتياز هايی كه ماهانه بدست مي آوريد از امكانات طراحی ها كه در قسمت پكيج ها توضيح داده شده استفاده كنید.